درباره ما۱۳۹۶-۶-۲۹ ۱۵:۱۹:۲۰ +۰۴:۳۰

درباره مانترا

یا حق

گیاهان از نعمت های بزرگ الهی است که به عنوان غذای اصلی ما انسانها قرار داده شده و با وجود خواص و اثر درمانی و پیشگیری از بیماریها استفاده از آن به هنگام بیماری، بی مهری به طبیعت است. چون انسان از طبیعت است و هر چه به طبیعت نزدیکتر شود از آن بهره بیشتری می برد و روح و جسم سالم تری خواهد داشت و عمر بیشتری می کند لذا با این اعتقاد شرکت امیر گستر نصف جهان زنده رود (تولید کننده دمنوش های گیاهی و میوه ای با برند تجاری «مانترا و طلایی طبیعت» فرآورده هایی را از دل طبیعت بصورت ترکیبی از گیاهان فراهم آورده است که فاقد هرگونه افزودنی و یا طعم دهنده و یا مواد غیره گیاهی نگهدارنده می باشد. با این اساس شروع به گرفتن مجوزها نموده است. استفاده از مواد اولیه و با کیفیت و گذراندن از کلیه فیلترها مبنی بر آری از میکروب بودن جزء اعتقادات و وجدان کاری شرکت و جزء منشور اخلاقی مدیریت بوده است و سلامتی و نشاط و آرامش را به وضوح پس از مصرف هدیه می نماید.

مانترا پس از تحقیقات گسترده علمی و بازاریابی شهریور ۹۰ بصورت آزمایشی شروع به کار نمود که در تاریخ ۹۰/۰۸/۱۵ توسط بالاترین مقامات شهرستان و هیئت های همراه صادرکنندگان مجوزها در قالب اقتصاد مقاومتی افتتاح گردید. که در این مدت کوتاه موفق بوده است چون مانترا قبل از اینکه به سود اقتصادی فکر کند حساسیت خود را وقف احترام به مشتری و کیفیت و ایده آل بودن محصولات نموده است که مورد استفاده اجداد و نیاکان‌مان بوده که به شکل مدرن امروزی و سهولت آسان در مصرف با تنوع بیش از ۱۷ نوع محصول مفرد و ترکیبی روانه بازار کرده است.

حال با توجه به اینکه داروهای شیمیایی اثرات نامطلوب خود را در سالهای اخیر ثابت نموده تنها خواسته مدیریت مانترا از ملت عزیزمان ایران، اینکه با طبیعت آشتی نموده و ما را در این امر خیر یاری نمائید

۱- ما سلامتی را برایتان به ارمغان آورده ایم.

۲- با مانترا طعم طبیعت را در دهان خود احساس کنید.

۳- بهترین جایگزین برای چای سیاه

من الله توفیق

دمنوش گیاهی و میوه ای مانترا

ارسال
جهت دریافت مشاوره رایگان و خواص محصولات